Print this Page

Contact Leerkrachten

Kijk hieronder voor de leerkrachten van VBS Kompas.

Lagere school – Centrum

L1A – Juf Jana (juf.jana@vbskompas.be)
L2A – Meester Johan (meester.johan@vbskompas.be)
L3A – Juf Larissa (juf.larissa@vbskompas.be)
L4A – Juf Martine (juf.martine@vbskompas.be)
L5A – Juf Liesbeth (juf.liesbeth@vbskompas.be)
L6A – Meester Nick (meester.nick@vbskompas.be)

 

Kleuter- en lagere school – Stelen

K1 en K2 – Uiltjesklas – Juf Nathalie (juf.nathalie@vbskompas.be)
K3 en L1 – Schakelklas – Juf Inke (juf.inke@vbskompas.be)
L2 en L3 – Juf Mariette (juf.mariette@vbskompas.be)
L4 – Juf Kristine (juf.kristine@vbskompas.be)
L5 en L6 – Meester Stijn(meester.stijn@vbskompas.be)

 

Kleuterschool – Pas

K1AP – Juf Eva (K1AP@vbskompas.be)
K1BP – Juf An (K1BP@vbskompas.be)
K2P – Juf Nadja (K2P@vbskompas.be)
K3P – Juf Stephanie (K3P@vbskompas.be)

 

Ondersteuning

Zorgcoördinator – Juf Inke (zorg@vbskompas.be)
Zorgleerkrachten – Juf Marygold (zorg@vbskompas.be)
Zorgleerkrachten – Juf Sabine (zorgkleuter@vbskompas.be)
Zorgleerkrachten – Juf Karen (zorgstelen@vbskompas.be)
ICT-coördinator – Meester Nick (ict@vbskompas.be)
Lichamelijke opvoeding – Meester Patrick (Patrick.verbraecken@sportnaschool.be)

Permanent link to this article: http://www.vbskompas.be/contactleerkrachten/